12 Řehoř 13 Růžena 14 Rút / Matylda 15 Ida Březen
16
17 Vlastimil 18 Eduard 19 Josef 20 Světlana
 

16. března má svátek

hledat v kalendáři hledat jiné jméno

Elena/Herbert

O jméně Elena/Herbert

Osobním číslem jména Elena je 9 – Génius. Tyto ženy jsou často považovány za nejžádanější, umí poskytnou mnoho z toho, co slibují a jejich partneři jsou spokojení. Eleny nikdy neváhají, pokud jde o lásku a rády mění místo pobytu. Jsou doopravdy pro každou změnu, nikdy je nic nezaskočí, jsou nadané, silné, usměvavé, příjemné a ze všeho nejvíc upřímné. Dokáží pochopit jiné, najít si tu správnou cestu k srdcím každého okolo nich a nikdy se nevzdávají bez boje, pokud jim jde o vlastní prospěch. Láska, city, rozum, intuice, to vše je u nich na stejné úrovni, stejně rozvinuté, stejně využívané, jsou skoro dokonalé. Jejich oblíbenou barvou je červená nebo hnědá, toto jméno je vhodné pro kterékoli znamení.
Slovanská podoba (a anglická varianta) jména původem řeckého jména Helena, tj. "světlo", dále i osamostatnělého anglického domáckého tvaru původem arabského jména Eleonora.
 

Elena/Herbert domácky? Třeba Eluška ... Elena/Herbert německy? No přece Ellen ...

sms

SMS přání pro Elenu / Herberta

Pošlete hezké SMS přání k svátku ...

 
 

Karta týdne

Euforie. Štěstí, které je nepřiměřené tomu, co vám život dává. Euforie je určitým způsobem doping. Je to štěstí, které je chvilkové a není úplně tím pravým pro spokojený život. Prudké zvýšení pocitů „štěstí“ rychle opadají a přichází určité zklamání, že nálada není ve stavu euforie. Pak je lépe prožívat štěstí obyčejné a z toho čerpat energii pro každý den. Můžete pozorovat, jak vás euforie vymrští a jaké jsou její pády a rozdíl v obyčejné denní malé radosti.

Vaše Jana Naděžda - www.svobodnacesta.cz
 

Elena/Herbert na Facebooku

Sledujte Kdo má svátek na Facebooku a budete vědět, kdo z přátel má svátek

 

Pošlete přání k svátku e-mailem :)

  
 
loading