02 Anežka 03 Kamil 04 Stela 05 Kazimír Březen
06
07 Tomáš 08 Gabriela 09 Františka 10 Viktorie
 

6. března má svátek

hledat v kalendáři hledat jiné jméno

Miroslav

O jméně Miroslav

Osobním číslem tohoto jména je 3 - Schopnost. I když ne vždy je doslova schopný, přesto dokáže ve svém životě víc než jiní. Ví jak a kdy, i s kým se má pustit do svých plánů a dokáže se uplatnit v jakémkoliv povolání. Je to silný, uvědomělý a životaschopný muž, nikdy se nevzdá bez boje a i když to vypadá beznadějně, snaží se zachránit co nejvíce. Je to muž v pravém smyslu slova, spolehlivý, dochvilný a i šarmantní, ale až na druhý pohled. Pro ženy není ihned přitažlivým, musí projít nějaký čas, kdy si všimnou jeho skvělé vlastnosti. V lásce ovšem nemá hned štěstí, i on musí prožít pár zklamání, aby si uvědomil, co vlastně chce. Hvězdy mu vždycky stojí po boku a nikdy není celkově na dně. Důležité je, aby se tohle jméno dávalo silným znamením, jako jsou: Lev, Beran, Střelec a Vodnář, aby se předešlo problémům. Vhodnými barvami pro tohoto člověka jsou modrá, zelená a hnědá.
Jméno slovanského původu, lze je vyložit jako "slavný mírem, slavící mír, mírumilovný". Obdobný význam má i Slavomír, z cizích Friedrich (Bedřich) a Ireneus.
Pranostika dne:
  • Svatá Felicita z polí odmítá.
 
 

Miroslav domácky? Třeba Míra ... Miroslav německy? No přece Miroslaw ...

sms

SMS přání pro Miroslava

Pošlete Miroslavovi hezké SMS přání k svátku ...

 
 

Karta týdne

Euforie. Štěstí, které je nepřiměřené tomu, co vám život dává. Euforie je určitým způsobem doping. Je to štěstí, které je chvilkové a není úplně tím pravým pro spokojený život. Prudké zvýšení pocitů „štěstí“ rychle opadají a přichází určité zklamání, že nálada není ve stavu euforie. Pak je lépe prožívat štěstí obyčejné a z toho čerpat energii pro každý den. Můžete pozorovat, jak vás euforie vymrští a jaké jsou její pády a rozdíl v obyčejné denní malé radosti.

Vaše Jana Naděžda - www.svobodnacesta.cz
 

Miroslav na Facebooku

Sledujte Kdo má svátek na Facebooku a budete vědět, kdo z přátel má svátek

 

Pošlete Miroslavovi přání k svátku e-mailem :)

  
 
loading